Πραγματοποιήθηκαν οι κληρώσεις της Α και Β ερασιτεχνικής της ΕΠΣ Κοζάνης για την αγωνιστική περίοδο 2020-21.

Οι αγωνιστικές του Α γύρου είναι οι παρακάτω:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική

  • ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
  • ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
  • Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
  • ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
  • ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
  • ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
  • ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.

2η αγωνιστική

  • ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
  • ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
  • Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
  • ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
  • ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
  • ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
  • ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.
  • ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ

3η αγωνιστική

  • ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
  • ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
  • ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
  • ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
  • ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
  • ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
  • Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ

4η αγωνιστική

  • Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
  • ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
  • ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
  • ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
  • Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.
  • ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
  • ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ

5η αγωνιστική

  • ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
  • ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
  • ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
  • ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
  • ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
  • ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
  • ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ

6η αγωνιστική

  • ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
  • ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
  • Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.
  • ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
  • ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
  • Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
  • ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ

7η αγωνιστική

  • ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
  • ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
  • ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
  • ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
  • ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
  • ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
  • ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ

8η αγωνιστική

  • ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
  • ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
  • ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
  • Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
  • ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
  • ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
  • ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

9η αγωνιστική

  • ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.
  • ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
  • ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
  • ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
  • ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
  • Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
  • ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ

10η αγωνιστική

  • ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
  • ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
  • ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
  • ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
  • ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
  • ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
  • Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ

11η αγωνιστική

  • ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
  • ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
  • ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.
  • Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
  • ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
  • ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
  • ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ

12η αγωνιστική

  • ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
  • ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
  • ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
  • ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
  • ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
  • ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
  • ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ

13η αγωνιστική

  • ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
  • ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
  • Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
  • ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
  • ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.
  • Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
  • ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ

14η αγωνιστική

  • ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
  • ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
  • ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
  • ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
  • ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
  • ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
  • ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ

15η αγωνιστική

  • ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
  • ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
  • ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
  • ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
  • Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
  • ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
  • ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική

  • ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΚΗΠΟΥ ΣΠΑΡΤΟΥ
  • ΜΑΠΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ

2η αγωνιστική

  • ΑΕΚ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΚΗΠΟΥ ΣΠΑΡΤΟΥ - ΜΑΠΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
  • ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
  • ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
  • ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ

3η αγωνιστική

  • ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ - ΜΑΠΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
  • ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
  • ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ - ΑΕΚ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΚΗΠΟΥ ΣΠΑΡΤΟΥ
  • ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

4η αγωνιστική

  • ΑΕΚ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΚΗΠΟΥ ΣΠΑΡΤΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
  • ΜΑΠΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
  • ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ

5η αγωνιστική

  • ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ - ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
  • ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
  • ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΜΑΠΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
  • ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ

6η αγωνιστική

  • ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΚΗΠΟΥ ΣΠΑΡΤΟΥ
  • ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ

7η αγωνιστική

  • ΑΕΚ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΚΗΠΟΥ ΣΠΑΡΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
  • ΜΑΠΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
  • ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
  • ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ

8η αγωνιστική

  • ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ - ΜΑΠΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
  • ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
  • ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ - ΑΕΚ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΚΗΠΟΥ ΣΠΑΡΤΟΥ

9η αγωνιστική

  • ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΜΑΠΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
  • ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
  • ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΕΚ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΚΗΠΟΥ ΣΠΑΡΤΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική

  • ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
  • ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΑ
  • ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ
  • ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ - ΚΟΖΑΝΗ 2004

2η αγωνιστική

  • ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
  • ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ - ΚΟΖΑΝΗ 2004
  • ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ

3η αγωνιστική

  • ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
  • ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
  • ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΑ

4η αγωνιστική

  • ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ
  • ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ - ΚΟΖΑΝΗ 2004
  • ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
  • ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

5η αγωνιστική

  • ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
  • ΚΟΖΑΝΗ 2004 - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
  • ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ

6η αγωνιστική

  • ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
  • ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΑ
  • ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ
  • ΚΟΖΑΝΗ 2004 - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

7η αγωνιστική

  • ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
  • ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
  • ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΑ - ΚΟΖΑΝΗ 2004

8η αγωνιστική

  • ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΑ
  • ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
  • ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
  • ΚΟΖΑΝΗ 2004 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ

9η αγωνιστική

  • ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ
  • ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ - ΚΟΖΑΝΗ 2004
  • ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
  • ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ

Έγινε επίσης η κλήρωση για το Κύπελλο ΕΠΣ Κοζάνης 2020-2021 για την 1η και 2η φάση

Α' φάση (12-13/9)

  • ΑΕΚ Καλαμιάς - Τιτάν Σερβίων
  • Ερμής Πλατανορρεύματος - ΑΣ Βελβεντό
  • ΑΣ Ιωνικός - Ακ Βοΐου
  • Εθνικός Βατερού - Αναγέννηση Εράτυρας
  • ΑΕΚ Καισαρειάς - ΑΜΣ Γαλατινή
  • Κοζάνη 2004 - ΠΑΟ Κοίλων
  • Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής - ΦΣ Εορδαϊκός
  • Δάφνη Πολυμύλου - Αλιάκμων Αιανής
  • ΑΟ Κρόκου - Μακεδονικός Φούφα
  • Ηρακλής Δρεπάνου - Μακεδονικός Σιάτιστας
  • Δόξα Βερμίου Πύργων - ΦΣ Κοζάνη
  • Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας - ΑΕ Κοζάνης
  • Ατρόμητος Πτολεμαΐδας - Βέρμιο Καρυοχωρίου
  • ΑΕ Περδίκκα - Μακεδονικός Κοζάνης
  • ΑΕ Άνω Κώμης - Ελπίδες ΑΕΚ

(Άνευ αγώνα στον επόμενο γύρο οι Ερασιτέχνες ΑΕΠ)

Β' φάση (14/10)

  • (Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας - Μακεδονικός Σιάτιστας) με νικητή (Ερμής Πλατανορρεύματος - ΑΣ Βελβεντό)
  • (Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής - ΦΣ Εορδαϊκός) με νικητή (Δόξα Βερμίου Πύργων - ΦΣ Κοζάνη)
  • (ΑΕ Άνω Κώμης - Ελπίδες ΑΕΚ) με νικητή (Δάφνη Πολυμύλου - Αλιάκμων Αιανής)
  • (ΑΟ Κρόκου - Μακεδονικός Φούφα) με νικητή (Εθνικός Βατερού - Αναγέννηση Εράτυρας)
  • (ΑΕ Περδίκκα - Μακεδονικός Κοζάνης) με (Ερασιτέχνες ΑΕΠ)
  • (Κοζάνη 2004 - ΠΑΟ Κοίλων) με νικητή (Μέγας Αλέξανδρος Αρδασσας - ΑΕ Κοζάνης)
  • (ΑΕ Καισαρειάς - ΑΜΣ Γαλατινή) με νικητή (ΑΕ Καλαμιάς - Τιτάν Σερβίων)